Терористи т.зв. «ДНР» наказали усім резервістам з’явитися на пукти збору

01.12.2020 06:02:54

Ватажок терористичної організації «ДНР» Денис Пушилін наказав усім мешканцям окупованої території Донецької області, які перебувають у запасі, з’явитися на пункти збору резервістів.

Для оповіщення потенційних «жертв» відповідний указ «глави ДНР» був поширений медіа-ресурсами т.зв. «ДНР». Згідно з цим документом, «військовий комісар ДНР» та голови окупаційних адміністрацій населених пунктів, захоплених терористами т.зв. «ДНР», у період з 23 по 27 листопада 2020 року забезпечують явку громадян, які перебувають у запасі, на пункти попереднього збору громадян. Осіб, які будуть ухилятися від явки наказано доставляти примусово.

Як повідомляють нам мешканці окупованих територій, люди, яких терористи т.зв. «ДНР» хочуть залучити до «резерву» своєї злочинної організації намагаються уникати явки на «пункти збору». Багато хто у цей період переховується у родичів або знайомих, бо розуміє, що краще триматися подалі від бойовиків.

Микола, один з чоловіків, який отримав т.зв. «повістку для явки на пункт збору» розповів, що «ніхто не бажає воювати за терористів ДНР та взагалі бути причетними до цієї організації». Він заявив, що проігнорує цю «повістку» та перечекає період «облав на резервістів» у родичів.

Донеччанин заявив, що вважає «ДНР» терористичною організацією, влада якої тримається виключно на залякуванні мирного населення, а тільки російські військові та їх найманці підуть з Донеччини, у регіоні знов налагодиться повноцінне життя».

До речі, така діяльність терористів т.зв. «ДНР» також передбачена статтею 258-1 Кримінального Кодексу України («Втягнення у вчинення терористичного акту»). Тим часом, протестні настрої громадян України, вимушених жити під владою терористів зростають, усі чекають уходу окупантів та їх посібників подалі «за поребрік».