Учасники «руської весни» у Донецьку будуть сидіти у тюрмі

05.11.2020 20:59:11

Громадянин РФ Михайло Полинков, який і сам був колишнім учасником так званої «ДНР», дав інтерв’ю російському телеканалу «Сталінград», де заявив про свавілля учасників так званої «Генеральної прокуратури ДНР» та «МГБ».

Так, пособник терористів повідомив, що «правоохоронці ДНР» заґратували відомого терориста, активного учасника «руської весни» Станіслава Вакуленка (позивний «Іжак»). При цьому, його збираються віддати по обміну українській стороні.

Крім того, вже тривалий час перебувають у тюрмі група громадян РФ з числа учасників терористичних угруповань т.зв. «ДНР». Приводом для їх затримання став конфлікт з представником «прокуратури ДНР» на прізвище Козакевич, який стався в одному з барів Донецька.

Четвертий рік без суду та слідства сидить «командир розвідвзводу» одного з угруповань т.зв. «ДНР» Віталий Лукін. Стосовно нього «слідчі ДНР» застосовують незаконні методи дізнання та примушують зізнатися у скоєнні злочинів, які той не робив.

За інформацією терориста Полинкова, станом на початок листопада 2020 у катівнях різних угруповань т.зв. «ДНР» перебувають біля 2-3 тисяч російських найманців, які приїхали на Донеччину для підтримки «руської весни».

Бойовик констатує факт, що тепер у Донецьку судять «руську весну», а її «герої» будуть сидіти у в’язниці. Вказана ситуація викликає панічні настрої у членів проросійських терористичних угруповань, вони все більше розуміють, що скоро окупанти т.зв. «ДНР» будуть вигнані з донецької землі!