Розборки між бойовиками в ДНР

23.09.2020 21:08:31

Патріоти з міста Донецька повідомляють добрі новини – учасники терористичної «ДНР» ув’язнюють власних бойовиків та ідейних прибічників т.зв. «Новоросії».

Станом на кінець вересня 2020 року у катівнях Донецького СІЗО без суду і слідства примусово утримують понад 200 бойовиків т.зв. «ДНР», усі по сфабрикованим звинуваченням, частину з них складають громадяни РФ та т.зв. «добровольці», які прибули до України для «захисту руського миру», але тепер стали непотрібні московським кураторам т.зв. «ДНР». Зокрема, тому, що дуже багато знають, надто багато бачили та можуть розповісти про злочини проти мирного населення Донеччини, скоєні терористами т.зв. «ДНР».

Признання від затриманих «колег» бойовики вибивають катуваннями, застосовуючи заборонені методи дізнання. При цьому, т.зв. «пенітенціарна система ДНР» дозволяє тримати російських добровольців необмежену кількість часу. Більшість з них, є учасниками різних терористичних угруповань «ДНР», вони приймали участь у збройних нападах на військовослужбовців Збройних сил України, здійснювали терористичні акти та залякували мирних мешканців в окремих містах Донеччини.

Деякі сидять тому, що «непорозумілись» з ватажками своїх угруповань, інші, «ідейні бойовики», побачили, що в «ДНР» створюється терористичний анклав, який зовсім не схожий на осередок «руського миру», але тут не допускають вільнодумства та відразу відправляють інакодумців за грати. Затриманим інкримінують «ст.106» т.зв. «кримінального кодексу ДНР» – «вбивство», покарання за яке передбачає строк від 6 до 20 років, або пожиттєве ув’язнення чи страту.

Відомо, що судді та слідчі незаконної «ДНР» отримали вказівки – не визнавати невинуватість незаконно утримуваних, бо, у цьому разі, їм треба буде виплачувати компенсацію, що бюджет «молодої республіки» «не може собі дозволити».

При цьому, Міністерство закордонних справ РФ та Консульство, жодна російська структура не надає заґратованим підтримки, мотивуючи це тим, що «не можуть надавати допомогу росіянам-ополченцям з причини невизнаності республік».

Тим ув’язненим, які спробували просити допомоги у т.зв. «омбудсмена ДНР» Дар’ї Морозової – особа, яка в ієрархії т.зв. «ДНР» є відповідальною за дотримання прав, у тому числі, осіб, які перебувають в ув’язненні, вона порадила «їхати до Харкова і шукати там захисту».

Подібна ситуація викликає панічні настрої серед бойовиків т.зв. «ДНР», вони розуміють, що їх використовують як «гарматне м’ясо» і вони є нікому непотрібними безправними вигнанцями.