Опубликовано: 10.08.2013 21:06:58

В России рекламируют германский освежитель унитаза в виде украинского флага

В интернете появился рекламный ролик, где компания «Henkel» предлагает россиянам освежить воздух в туалете с помощью стикера в виде украинского флага, который наклеивается на стенку унитаза.

httpv://www.youtube.com/watch?v=yEs3mWs-O-g

Концерн «Henkel» — немецкая химическая компания, работающая в трёх направлениях: чистящие и моющие средства, косметика и средства личной гигиены, технология склеивания.

Напомним, недавно в Киеве басист группы «Bloodhound Gang» Эвил Джаред Хасселхоффман  справил нужду на украинский флаг, а в Одессе он засунул между ног флаг России, крича: «Только не рассказывайте об этом Путину!».

После этого группа направилась на фестиваль «Kubana» в Россию. Но там местные власти уже запретили их концерт.

Сам Эвил Джаред заявил на пресс–конференции, что российский флаг оказался на сцене случайно, и в конце шоу он хотел подарить его публике. «А все, что уходит со сцены, идет через штаны басиста», — заявил басист.

Украинский филолог из Луганска Ирина Магрицкая заявила, что не верит в случайность такого поведения американского музыканта: «Особисто я не вірю в те, що бас–гітарист американського гурту «Bloodhound Gang», за повідомленням деяких вітчизняних ЗМІ, поводиться так з усіма національними прапорами країн, де йому доводилось гастролювати.

Якби це було правдою, то він уже давно був би, як у нас казали раніше, невиїзним. Отже, майже одночасне приниження ним українського та російського прапорів усе ж таки, швидше за все, є ексклюзивом. А тепер варто було б поміркувати, кому це вигідно. Україна відпадає, тому що не є суб’єктом міжнародної політики. Тобто її можна розглядати лише як об’єкт чиєїсь великої геополітичної гри. Гра в цьому випадку може бути тільки російською, бо ображати одночасно росіян та українців американцям ні до чого. Отже, залишається сама Росія. Ось що їй дало це шоу з прапорами: штучно створена ситуація, коли Україна і Росія знов разом (уперше з часів СРСР) мають протистояти «знахабнілим америкосам».

Самий час пильніше придивитись, на кого розрахований увесь той цирк на дроті. Як показують різні соціологічні дослідження, прихильників нашої євроінтеграції та інтеграції євразійської в Україні приблизно порівну. Близько третини населення України ще не визначилася зі своїм геополітичним вибором. Саме на неї і могла бути розрахована та історія з прапорами.

Декотрі з її представників, порівнявши реакцію на приниження національних прапорів в Україні та Росії, безумовно, зроблять вибір на користь зближення з останньою.

Звичайно, краще було б, якби на місці американського панк–гурту був усе ж таки європейський. Але агентів впливу серед рок–музикантів не так уже й багато. Навіть у російських спецслужб. Але, як кажуть росіяни, ще не вечір, і якщо який–небудь європейський гурт утне в Україні щось подібне, то з цим випадком стане все ясно. Навіть без детектора брехні».

Комментарий в интернете:

«Нападение с яйцом на президента Польши, арест в Лондоне украинцев по надуманному обвинению в каких–то убийствах, теперь вот этот украинский флаг, на который будут, извините, срать в европах и России, и даже, возможно, в Украине — это всё обострившаяся работа российских спецслужб по недопущению Украины в ЕС — провокации с целью или создать в ЕС негативное отношение к Украине, или спровоцировать Украину на разборки с ЕС. Это же совершенно прозрачная ситуация. Видно, Россия основательно идет на дно, если так цепляется за Украину, как за последнюю соломинку!

Просто страшно становится, какой еще глобальной провокации ждать завтра…».