Надія Савченко рветься працювати

25.05.2016 20:51:20
Надія Савченко звільнена і вже в Україні. Рішення про обмін української льотчиці Надії Савченко на російських спецназівців Євгена Єрофеєва і Олександра Александрова було узгоджено 23 травня під час телефонних переговорів «нормандської четвірки» (Німеччина, Франція, Росія, Україна).  Про це заявив президент Франції Франсуа Олланд.

«Це важливий крок для реалізації мінських домовленостей, які повинні виконуватися якомога швидше», – зауважив Олланд.

Надія біля трапу літака з сестрою, Іриною Геращенко, матір’ю, Святославом Цеголко
Фото зі сторінки Цеголко

Після прибуття в Борисполь була дуже різкою до журналістів: «Відійдіть від мене. Поважайте особистий простір. Я два роки сиділа в камері-одиночці. Я відвикла від людей, тому вибачте, що буду дуже різкою. Перше, що я хочу – попросити вибачення у матерів, діти яких не повернулися із АТО, а я ще досі жива. Я хочу попросити вибачення в тих матерів, діти яких сидять в неволі, а я на волі. Я хочу сказати: так, я не поверну мертвих, але завжди готова покласти своє життя ще раз на полі бою за Україну. Я зроблю все можливе, щоб кожна дитина, яка сидить зараз в неволі, була на волі. Всі герої України не повинні вмирати, дуже вигідно, коли герої мертві. Погано, коли вони живі, всім погано. Але ми будемо жити, герої будуть у Верховній Раді України – на заздрість російській Думі. У нас буде Верховна Рада складатися з тих людей, які того гідні. Ми будемо жити в Україні так, як повинна гідно жити людина. Я не знаю, як це зробити, я це чесно кажу. Я не буду обіцяти, що це буде завтра. Я вам скажу, що я готова померти кожної секунди за те, щоб це було. І це буде!».

Перед зустріччю з Порошенко Надія Савченко зустрілася з Юлією Тимошенко.

фото www.depo.ua

Юля Тимошенко:

- Для мене велика гордість, що ти входиш у Верховну Раду. Вона стане іншою, тому що при тобі вони не зможуть бути двулікіми, не зможуть Україну зламати.

- При мені вони просто не зможуть там взагалі бути. При мені там будуть ті, хто зможуть.

- Правда. Ми тебе підтримуємо. Я дякую тобі, що ти повернулась.

- Коли ми з вами побачимось?

- Як ти скажеш.

- Зараз я повинна підїхати десь на якийсь… Ви туди поїдете чи ні?

- Ми тебе будемо тут чекати.

- Завтра ми де працюємо? Куди я завтра можу під’їхати на своє робоче місце?

- В офіс на своє робоче місце, на Турівську, ми тебе будемо зустрічати…  Тримайся, наша дєвочка, ми тебе любимо.

Далі Надія знову була різкою:

- Журналісти, дайте простір, ми не скоти для вас. Ви головне не повбивайте одне одного тільки через те, що мене хочете зняти. Дурня якась.

Мама Наді Савченко говорить, що їй у всьому допомагала Юлія Тимошенко:

Після зустрічі з президентом Надія Савченко приїхала у штаб партії «Батьківщина» на Турівській.