Кого награждает Украина

29.06.2015 18:19:34
Президент Украины от имени Украины наградил орденом Ярослава Мудрого председателя Центральной избирательной комиссии Михаила Охендовского. Это всколыхнуло патриотическую часть украинского общества.
Голова Київської міської організації партії «Самопоміч» и депутат Київради Максим Гапчук так відгукнувся на цю подію:
Maksym Gapchuk: МАРАЗМ ТА ЦИНІЗМ ПОЛІТИЧНОЇ СИСТЕМИ, ЯКА «ЖИВЕ ПО-НОВОМУ»?! 

Чому нас мають за стадо? Невже, дійсно, українці мають коротку політичну пам’ять? Чому досі не переобраний склад ЦВК, повноваження якого закінчились ще рік тому?!

Вибори восени кажете. Співпадіння? Не думаю!!!

Порошенко роздав держнагороди волонтерам, учасникам АТО і Охендовському…

Ось короткий перелік «видатних заслуг перед Україною» Михайла Охендовського, за які, напевне, він і був нагороджений:

- працює у ЦВК ще з лютого 2004. Який разом з Сергієм (Підрахуєм) Ківаловим не лише офіційно визнав Віктора Януковича президентом після сфальсифіокваного другого туру президентських виборів, але й ще захищав ці сфальсифіковані результати у Верховному Суді!!!

- переобраний до ЦВК за квотою Партії регіонів в 2007-му, і конституційні повноваження якого завершитися ще 1-го червня 2014 (!) року.

- задекларував 289 215 гривень доходів у 2014 році. http://www.theinsider.ua/politics/5534f4caec5e2/

- носить елітний годинник, який коштує від 50 тисяч доларів.

- володіє триповерховим будинком у курортній зоні біля Києва. Має з десяток охоронців, престижні іномарки, яких немає у декларації про доходи чиновника. http://www.unian.ua/politics/1008624-jurnalisti-pokazali-budinok-golovi-tsvk-ohendovskogo-prestijni-inomarki-ta-desyatki-ohorontsiv.html

- герой корупційного скандалу http://tsn.ua/vybory-v-rady2014/ohendovskiy-hotiv-otrimati-1-mln-habara-za-pravilniy-pidrahunok-svidok-390975.html

- 11 років працює у ЦВК. 17 лютого 2004 р. – 6 липня 2013 р. – член комісії. З 6 липня 2013 р. – Голова Центральної виборчої комісії.

ЦІКАВО, І НЕ СНИТЬСЯ ЇМ НЕБЕСНА СОТНЯ, ТА ГЕРОЇ АТО?…

Народний депутат минулого скликання Олександр Доній також висловив свою думку на цю тему:

Про ордени Ярослава Мудрого… В січні 1991 року мене запроторили до Лук’янівської в’язниці. Тоді влада шила нам справу за «захоплення державних споруд», тобто, за «окпаційний страйк» Червоного корпусу Університету Шевченка під час «Студентської революції на граніті». Щоб Прокуратура відстала від рядових членів УСС, я як керівник організації, написав заяву в Прокуратуру, що беру відповідальність за дії оргіназації на себе (власне, я і віддавав вказівку по захопленню Червоного корпусу, тож все було чесно і справедливо). Іншого засобу як захистити членів організації, я не бачив. Тож після цього були допити, обшук, КПЗ, ну, і Лукя’нівська тюрма.

Так от, тоді Прокурором УРСР (найвища така була посада, ще не було назви «Генеральний Прокурор України») був Михайло Потебенько. Якось з Лук’янівки мене привезли у наручниках у його кабінет, і він намагався всіми засобами гебістсько-прокурорського тиску примусити підписати «покаянку». Це тоді популярна форма була з боку прокуратури-КГБ-КПСС ламання українських патріотів,що опинялися у в’язницях. На жаль, у 89-90 було кілька прикрих прикладів, коли молоді активісти ламалися і підписували такі «покаянки», потім їх друкували у комуністичній пресі, і це було сильними ударами по визвольному руху.

Потебенька я послав з його «покаянками» і лише посміявся над ним, тож з його кабінету мене в наручниках повернули у Лук’янівку. І до чого тут ордени Ярослава Мудрого, Ви спитаєте? Ну, якже… Людина , яка боролася з тими, хто виборював Незалежність України, якраз від держави України потім ці ордени Ярослава Мудрого і отримала…

Михайло Потебенько від Президента Кучми у 2000 році отримав орден Ярослава Мудрого V ступеню, а у 2002 році від того ж Кучми – орден Ярослава Мудрого IV ступеню. Що, власне, не сильно і дивувало. А от те, що у 2007 році Потебенько отримав і від Президента Ющенка Орден Ярослава Мудрого III ступеню – тоді шокувало… Тоді… Тепер вже ні…

До чого це я переповідаю таку давню історію, яка вже не дуже зрозуміла молоді? Та до того, що Президент Петро Порошенко нагородив голову ЦВК Михайла Охендовського Орденом Ярослава Мудрого V ступеню. Вас, пані і панове, може це і дивує, а мене вже ні, не дивує…. Це ж Ордени Ярослава Мудрого, і це Президенти України..