Коли ж з’являться справжні лідери?

12.04.2014 19:08:46

Хочу подякувати за газети «Аргумент» та «Аргумент Плюс», на які випадково натрапила місяць тому. В поштових відділеннях їх немає. Проходячи в центрі міста через підземний перехід, поцікавилась у продавця газет про такі, які дають правдиву інформацію про події в країні. Вона порадила мені ось ці газети. Щочетверга їду в центр, щоб їх купити. Даю читати сусідам, повезу незабаром у село моїм родичам. Я людина солідного віку, була вчителем, і щиро переживаю події, що випали нашому народові протягом всіх років незалежності, особливо останніх чотирьох. Мабуть, наші люди не заробили кращої долі, бо вибирають тих, хто віртуозно грабує їх. Правителі наші та їх оточення не знають міри у збагаченні до огидного ступеня. Як можна жити з клеймом грабіжника, бандита, злодія, та ще й керувати країною?! Коли ж з’являться справжні лідери, які ставитимуть інтереси держави та народу на перше місце? А можливо, вони вже є, та не мають можливості потрапити туди, де вирішують ті, що мають гроші. Чому в нинішньому уряді немає А. Гриценка, Г. Москаля, лікаря вищої проби О. Богомолець, а присутні деякі з тих, хто був у попередніх щаблях влади? Не розумію, чому віддали перевагу друзям екс–президента Ющенка — Наливайченку та Авакову. А Яценюк і Турчинов? Це люди слабкої ланки.

Додалась ще одна страшна подія: Росія стала ворогом для нас. Там вилупився новий фашист, лідер–президент з мрією захопити світ. Гітлер не зміг це зробити, а цей неофашист вірить у свою місію, почавши з кавказьких областей. Він скористався бідою в Україні, де посміли піднятися люди проти його ставленика — Януковича. Нашій центральній владі треба шукати спосіб, як заспокоїти, утихомирити людей східних областей, які чекають великих благ від колись старшого брата, а нині нового фюрера. Їм не потрібна бідна, обідрана, пограбована батьківщина. Їм потрібні тільки гроші.

Київський Майдан обіцяв контролювати нову владу, а не їздити до Обами за допомогою. Владі треба знайти людину–трибуна, яка б звернулася до натовпів. Сказати про те, що країну пограбував їх улюблений ставленик вкупі зі своїми васалами, а їх було дуже багато на всіх рівнях, і вони ніде не ділися, а чекають моменту слушного.

Болтян В.М., м. Херсон