Допоможемо країні!

14.08.2012 20:33:03

Ось майже п‘ять років минуло з того часу, як я випадково купив примірник тижневика «UАргумент», і з того часу я з нетерпінням чекав виходу кожного номера. Щира вам подяка за те, що ваш щотижневик дає відповіді на кричущі питання сьогодення.

Події останнього тижня ще раз засвідчили те, що люди, які лише біологічно присутні в Україні, все роблять для того, щоб зруйнувати єдність українського народу. Тільки–но закінчилось Євро–2012, яке продемонструвало всьому світові найкращі риси, притаманні нашому народові, як відразу вони піднімають питання про мови, яке розриває і народ, і державу на шматки, що може призвести не тільки до загибелі держави, а й до більш тяжких наслідків, як у Кореї чи В‘єтнамі у минулому столітті.

Тільки що купив свіжий номер Вашого видання і прочитав колонку редактора. Згоден, як і більшість населення України, з вами в тому, що нинішня «еліта» ніколи не перестане обкрадати народ, бо зажерливість — це діагноз. Витіснити цих людей з владних крісел може лише народ, об‘єднавшись навколо патріотів, таких, як редактор газети. Їх, думаю, є багато, та й молодь підростає, потрібна лише ділова підтримка народу, як духовна, так і матеріальна. Я пропоную пустити «шапку по кругу», як це зробили свого часу Мінін і Пожарський в Росії, існування якої опинилось під загрозою.

Звертаюсь до всіх небайдужих людей України з закликом об‘єднатись навколо таких патріотів, як головний редактор газети «UАргумент», умовно назву їх «кандидатами від народу». Потрібно в пресі опублікувати номери їх банківських рахунків, на які люди могли б робити грошові перекази. Безумовно, змагання з ненажерами буде важким, але найважчий лише перший крок.

Єдність — наша сила! Ми переможемо!

З повагою, вчитель–пенсіонер
Михайло Тищенко,
м. Донецьк