Свято безпеки дорожнього руху від курсантів Донецького юридичного інституту

15.04.2013 17:07:42

14 квітня курсанти та офіцери Донецького юридичного інституту МВС України на площі ім. В. Леніна м. Донецька влаштували свято для жителів та гостей міста з нагоди Дня заснування Державної автомобільної інспекції МВС України. Урочистості проходили у рамках проведення факультетом безпеки дорожнього руху місячника «Безпечна дорога до школи».

Об 11.00 годині сотні людей зібралися на центральній площі столиці Донбасу. Марші у виконанні духового оркестру Донецького юридичного інституту створили піднесену атмосферу свята, а сонячна погода дарувала всім весняний настрій та бажання взяти участь в урочистостях у якості глядачів чи учасників вікторин.

Усіх, від малого до великого, зацікавив показовий виступ групи курсантів факультету БДР Донецького юридичного інституту МВС України з пластики регулювання дорожнього руху. Узгоджені рухи майбутніх працівників Державної автомобільної інспекції викликали феєрію оплесків та зачарування серед населення.

Для глядачів виступили також солісти центру дозвілля (керівник – Дмитро Читах) та гирьовики Донецького юридичного інституту.

Свято, проведене на площі ім. В. Леніна, нагадувало виїзний день відкритих дверей навчального закладу, адже були представлені всі факультети інституту. Для учнів старших класів загальноосвітніх навчальних закладів, студентів професійних та вищих навчальних закладів І-ІІІ рівнів акредитації, військовослужбовців строкової служби була підготовлена програма ознайомлення з правилами вступу до навчального закладу. Вони отримали профорієнтаційну та іміджеву продукцію Донецького юридичного інституту МВС України.

Знайшла свого поціновувала демонстрація спецтехніки та спецзасобів ДАІ наших часів та музейних експонатів факультету безпеки дорожнього руху. А сфотографуватися поряд зі службовими автомобілями та мотоциклами бажали буквально всі!

Для дітей радісною подією стало вручення друкованих видань, підготовлених науково-викладацьким складом спільно з курсантами. Книжки для дітей написані у казковій формі та яскраво ілюстровані. Такий підхід захоплює маленьких читачів та є першим кроком до виховання покоління, яке знатиме та сумлінно дотримуватиметься Правил дорожнього руху. Крім того, гостям свята було роздано плакати із заохоченням бути обережними на вулицях міста та надано консультації курсантами щодо забезпечення Правил дорожнього руху пішоходам та водіям.

А для тих, хто впевнений у своїх знаннях безпечного поводження на дорогах, було проведено вікторину, переможці якої отримали солодкі призи.

Місячник «Безпечна дорога до школи» ще триває, тому сподіваємося, що заходи, проведені факультетом безпеки дорожнього руху Донецького юридичного інституту МВС України, стануть запорукою неухильного дотримання Правил дорожнього руху та зменшення кількості дорожнього травматизму на автошляхах Донецької області!

Вікторія Прозора