Поставте на місце ПРАПОР!

06.12.2013 19:24:44

Наш жовто–блакитний прапор символізує ідею самого життя. Бо без сонця (жовтий колір) і води (синій, блакитний колір) воно неможливе. Поєднуючись, синій і жовтий кольори, тобто вода і сонце, вогонь, тепло дають зелений колір, колір життя.

Для чого нам перевернули прапор? Чому синій колір не має домінувати над жовтим? Чому наш герб Тризуб жовтого кольору зображений на синьому фоні, а не навпаки (як за правилами геральдики?). Чому ми кажемо: жовто–блакитний наш стяг, але не: «блакитно–жовтий»?

Сама підсвідомість нам підказує: коли хмари закривають сонце,  коли вода гасить життєдайний вогонь, щось тут не так…. Чи не спостерігається тут порушення світопорядку, чи не призводить це до життєвих  катаклізмів?

Чи не тяжіє в нашому житті матеріальний аспект (синій колір — холод, Місяць, ніч, воля, свобода) над духовним аспектом (жовтий, золотий колір — тепло, німб Творця, Сонце, мудрість, духовність)? Якщо так, то до чого це призвело?

Вслухайтесь: Вода і Вогонь, Воля і Духовність, Холод і Тепло, Ніч і День….

АБО:

Вогонь і Вода, Духовність і Воля, Тепло і Холод, День і Ніч…

Неминуча деградація, зрада, занепад і, нарешті, крах,

АБО:

Розквіт. Щастя. Розвиток. Мале відходить. Велике приходить.

Правильна символіка програмує правильне майбутнє!

Ми всі знаємо, що прапор наш змінювався на протязі історії: жовто–блакитний, блакитно–жовтий, але ми НІКОЛИ не чули, щоб змінювався наш Герб. Верхня смуга полотнища прапору завжди диктує колір гербового знаку, а нижня смуга — диктує колір самого гербу. Тобто жовтий Тризуб (наш гербовий знак) на синьому фоні підтверджує, що первісно прапор нашими праотцями замислювався як жовто–блакитний.

Є версія, що Павло Скоропадський, скинувши Центральну раду, перевернув прапор, щоб символічно ознаменувати переворот!

Так не це ж робимо зараз і ми?

Наша символіка має відповідати моделі того майбутнього, якого ми прагнемо! Майбутнє, в якому має місце і світова і суспільна рівновага, поступ і благоденство, своєрідна єдність протилежностей, майбутнє, в якому панує мир, злагода та порозуміння!

Вважаю, що зараз вже наступив той самий час, коли українці можуть почути ідею про повернення нашого дійсного прапору!

Звертаюся до людей, що, знаходяться на Майдані та вкутуються нашими прапорами — ви можете почати цей процес перевертання прапору просто миттєво!

Часу у нас не є дуже багато, треба починати саме зараз! Адже революція та переворот мають здійснитися!

Ольга Владімірова