Хочете знати справжню історію своєї країни?

25.06.2015 07:34:03

Хочете знати справжню історію своєї країни, про яку не говорять вчителі історіїпрочитайте книгу «Русь-Україна. Факти і сенсації».

Авторишеф-редактор газети «UАргумент» Анатолій Герасимчук і начальник Рівненського обласного управління освіти і науки Григорій Таргонський.

Найголовніші акценти книги
«Русь-Україна. Факти і сенсації»

1. Книга «Русь-Україна. Факти і сенсації» аргументовано і доконано ставить крапку на сучасній політичній дискусії щодо походження князя Володимира — Хрестителя Русі. Князь Володимир народився не від рабині — а від дочки деревлянського князя Мала. Це доведено історичною наукою ще в 19 столітті, і знаходить ще більше підтверджень в науці сучасній. І народився князь Володимир не в Пскові, а в родовому помісті своєї матері — нині це село Будятичі на околицях Нововолинська, недалеко від Володимир-Волинського.

2. Державу Русь утворила княгиня Ольга — шляхом династичного шлюбу свого сина Святослава і княжни Малуші — дочки деревлянського князя Мала.

3. Княгиня Ольга також народилася не в Пскові, а в Пліснеську — городищі біля с. Підгірці Бродівського району Львівської області, яке, ймовірно, було столицею одного зі слов’янських князівств. З 2001 року редколегія журналу «Ольжині читання» проводить щорічну міжнародну наукову конференцію з однойменною назвою.

4. Князь Ігор Рюрикович загинув не біля Коростеня — а на кордоні Деревлянського і Турівського князівств біля сіл Біловіж і Сновидовичі Рокитнівського району Рівненської області. Деревляни роздерли тіло князя на дубах в урочищі Завишень нині Олевського району Житомирської області — як жертву богам Чорнобогу і Білобогу (Вишню).

5. Батько Ігоря Рюрик був не скандинавом-вікінгом, а варягом-слов’янином. Про це писав автор першої фундаментальної праці з російської історії «Истории Российской» Василь Татіщев, академік Михайло Ломоносов, перший директор Імператорського Ермітажу Степан Гедеонов, перший ректор Київського університету Михайло Максимович та багато інших визнаних істориків — але історію Русі декілька століть вчили і вчать так, «як німець нам покаже» (за словами Тараса Шевченка), або розкаже Олесь Бузина. Книга «Русь-Україна. Факти і сенсації» на підставі архівів і висновків багатьох російських, німецьких та інших дослідників історії не залишає сумнівів щодо походження Рюрика.

6. Тарас Бульба — це не російський епічний герой. Микола Гоголь писав про Русь, яка до сучасної Росії не має абсолютно ніякого відношення.  Русь — це не Росія. «Плюйте ж на голову тому, кто это напечатал! Бреше, сучий москаль. Так ли я говорил?»  — так писав сам Гоголь. Безіменний автор «Истории русов» також вважав, що Київська Русь — це державне утворення саме українського народу, що Русь — це Україна, а не Росія. Це підтверджують російські літописи XII-XV століть, які російська наука боїться перекладати на сучасну мову — бо це повністю зруйнує міфи «русского мира», який сьогодні прийшов з війною в Україну.

7. Сучасний український прапор не відповідає історичним традиціям українського народу. Перший український президент Михайло Грушевський і глава Генерального секретаріату Центральної Ради УНР Володимир Винниченко утверджували жовто-блакитні прапори, а не синьо-жовті. Жовто-блакитним був прапор УПА під керівництвом його засновника і першого керівника Тараса Бульби (Василя Боровця), штаб якого розміщувався в давньоруському місті Олевськ Житомирської області.

«Відніми у народу історію — і через покоління він перетвориться в натовп, а ще через покоління ним можна управляти як стадом» — це писав рейсміністр пропаганди фашистської Німеччини Пауль Йозеф Геббельс. Книга «Русь-Україна. Факти і сенсації» повертає українському народові його справжню історію.

Книга віддрукована у видавництві ТОВ «Інтерконтиненталь-Україна». Повнокольорова на крейдованому папері. Формат А4, 224 сторінки, тверда обкладинка. Двомовна – російською і українською. Російською – тому що Україна сьогодні більш ніж на 50% російськомовна. Навіть в Києві (не кажучи вже про Одесу, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Харків і т. д.), більше половини людей – російськомовні, і саме їм в першу чергу потрібна ця книга, щоб зрозуміти, де є справжня Русь і звідки вона починалася.

Фото зі сторінки facebook.com/PrintStore.com.ua Группы компаний Printstore Group

З питань придбання можна звертатися на адресу: rokitnev@gmail.com