Пекельна Кухня»: Дар’я Гросицька стала кращим кухарем України

12.04.2012 19:57:22

Учора, 11 квітня, відбулась фінальна вечеря проекту  «Пекельна Кухня», на якій  кращим поваром України було визнано Дар’ю Гросицьку.

Разом із званням кращого кухаря, Дар’я отримала грошовий приз у розмірі 500 000 тис. гривень.

На фінальній вечері Даша змогла не тільки розробити цікаве та смачне меню, яке нікого не залишило байдужим, а й зібрала навколо себе найпрофесіональніших кухарів проекту, які допомогли їй перемогти. У своїй команді Дар’я була впевнена від самого початку: Георгій Хучуа, Анелія Редельбах, Олександр Янковський та Андрій Радченко більш ніж на сто відсотків виправдали надії фіналістки та працювали, як єдина команда.

- Коли я дивилася перший сезон, я уявляла себе на кожному конкурсі «Пекельної кухні», – коментує Дар’я Гросицька. – Я фантазувала та детально представляла собі той момент, коли я стаю переможцем. І ось мої мрії стали реальністю. Тож хочу сказати всім: треба вірити в себе і робити те, що хочеться. Нікого не слухати та йти вперед за перемогою.

Фіналісти вперше мали можливість представити ресторан своєї мрії, для якого вони самостійно розробили концепцію та меню. Так, Дар’я втілила в декорі затишок лаундж-закладу, а Дмитро – дух і вишуканість лицарської доби. Ресторани фіналістів відвідало по тридцять чоловік, тобто всього – шістдесят гостей. Ця кількість стала рекордною за всю історію «Пекельної кухні».

Фіналіст проекту Дмитро Попов також задоволений фінальною вечерю. Він отримав можливість навчатися у Вищій Школі Кулінарії в Італії, а також стажуватись в одному з найкращих італійських ресторанів: «Мій приз фактично рівнозначний головному виграшу, – ділиться своїми враженнями Дмитро. – Звісно, я трошки засмучений, що я не отримав першість у фіналі, але я швидко надолужу згаяне та стану кращим завдяки тому подарунку, який виграв. Тож, моє перше місце ще попереду. Моя винагорода стане для мене початком нового шляху. В мене будуть і гроші, і знання. Я задоволений».

Дізнатися більше про реаліті-шоу «Пекельна Кухня» ви можете на офіційних сторінках проекту

Офіційний сайт шоу «Пекельна Кухня» http://pekelnakuhnya.tv/

Facebook http://www.facebook.com/pekelnakuhnya

YouTube https://www.youtube.com/user/pekelnakuhnya?feature=mhee