Названо імена півфіналістів шоу «Голос країни. Нова історія»

17.04.2012 20:25:19

У неділю, 15 квітня на сцені «Голосу країни» було названо півфіналістів шоу із команд усіх чотирьох зіркових тренерів. У проекті залишилося 8 найсильніших голосів, які наступної неділі змагатимуться за місце у фіналі.

Цього разу тренери не мали права голосу – долю вокалістів вирішувало лише глядацьке голосування. До півфіналу пройшли: Марія Яремчук, Кирило Туриченко, Ангеліна Моняк, Наталя Пічкур, Назар Савко, Ілларія, Олександр Онофрійчук та Павло Табаков. Проект залишили Галина Безрук, Нілуфар, Василь Жадан та Рожден Анусі.

Зірковим гостем чвертьфіналу був Ігор Крутой – він акомпанував Валерії, як виконала свою нову пісню «Я тебя отпустила». Найбільше цього ефіру зіркових тренерів вразив номер Марії Яремчук. Також тренери позитивно відгукнулись про рок-образ Павла Табакова, який прекрасно виконав пісню гурту Queen «I want it all».

Отже, наступної неділі 8 найкращих виконавців шоу «Голос країни. Нова історія» співатимуть у півфіналі. Цього разу до голосування долучаються зіркові тренери, вони голосуватимуть за двох учасників своєї команди розділивши між ними 100%. Ці відсотки у сумі з відсотками глядацького голосування визначать півфіналістів проекту.

Фінал шоу відбудеться 29 квітня. Четверо переможців співатимуть, щоб отримати почесне звання голосу країни та контракт із найбільшою рекординговою компанією світу Universal Music Group.

Нагадаємо, у фіналі «Голосу країни» голосування відбувається за такими правилами: в командах залишається по одному вокалісту. В першій частині ефіру, за результатами глядацького голосування, шоу залишають два артисти, які набрали найменшу кількість голосів. Участь у суперфіналі беруть два учасники, що стали лідерами. Вони наново змагаються за прихильність глядачів. Переможцем стане той, хто набере найбільшу кількість голосів.

Голос країни звучить щонеділі на телеканалі 1+1 о 20:15!

Більше про шоу «Голос країни. Нова історія» дивіться на сайті проекту –

www.goloskrainy.tv,

та в усіх соціальних мережах:

VKontakte — http://vkontakte.ru/goloskrainy

Facebook — http://facebook.com/goloskrainy

Twitter — http://twitter.com/goloskrainy

YouTube — http://youtube.com/goloskrainy