З «Голосу країни» пішли Роман Болдузєв та Ігор Петров

02.04.2012 18:18:21

Вчора, 1 квітня, відбувся третій прямий ефір кращого вокального шоу «Голос країни. Нова історія». Частка ефіру епізоду за цільовою аудиторією каналу склала ***% (18-54, вся Україна). На сцені зустрілися команди Олега Скрипки та Олександра Пономарьова. Глядачі своїм голосуванням надавали імунітет одному учаснику кожної команди, ще одного залишав у своїй команді тренер.

По троє вокалістів пройшли у наступний ефір, а двоє – залишили «Голос країни».

Ефір відкривав Олег Скрипка із власною адаптацією пісні гурту Eegls «Hotel California». Одним з найяскравіших, на думку зіркових тренерів, був номер Ілларії, хоча Валерія та Олександр Пономарьов мали зауваження до академічного вокалу конкурсантки. Вона виконувала уривок з мюзиклу «Phantom of the opera», а її зірковий тренер Олег Скрипка зіграв роль привиду в цьому номері.

Василь Жадан запальним виконанням композиції  «Volare» примусив танцювати весь зал та коучів.

Анатолій Анатоліч розіграв у ред.-румі Марію Яремчук, залишивши її саму ведучою під час включення. Вона не розгубилась і почувалася комфортно у цій ролі.

Назар Савко виконував пісню «Водограй», яку свого часу виконувала його мама і присвятив свій виступ їй. Під час прямого ефіру йому не вдався акробатичний номер і він впав прямо на сцені. Незважаючи ні на що Назар не розгубився і продовжив співати.

Лінії для голосування закрились під час виступу фіналістки першого сезону «Голосу країни» Наталі Гордієнко. Вона дякувала всім глядачам, які вболівали за неї.

Конкурсанти з команди Олександра Пономарьова першими піднялись на сцену для оголошення результатів. Глядачі залишили у шоу Марію Яремчук. Олександр Пономарьов вирішив, що в наступному прямому ефірі обов’язково буде Галина Безрук. Роман Болдузєв та Кирило Туриченко співали на виліт, останній залишився у шоу.

Роман Болдузєв

В команді Олега Скрипки глядачі віддали більшість своїх голосів Назару Савко. Сам коуч залишив у шоу чарівну Ілларію. Ігорю Петрову та Василю Жадану довелося повторно виконати свої композиції. Олег розкритикував виступи своїх підопічних і не відразу, але зробив свій вибір на користь Василя.

Наступного тижня в прямому ефірі грандіозного вокального шоу «Голос країни. Нова історія» змагатимуться команди Валерії та Діани Арбєніної.

Голос країни звучить щонеділі на телеканалі 1+1 о 20:15!

Більше про «Голос країни. Нова історія» дізнавайтесь на сайті проекту – www.goloskrainy.tv, та в усіх соціальних мережах:
VKontakte — http://vkontakte.ru/goloskrainy
Facebook — http://facebook.com/goloskrainy
Twitter — http://twitter.com/goloskrainy
YouTube — http://youtube.com/goloskrainy