Турчинов закликає ігнорувати «Інтер». А що він пропонує замість «Інтеру»?

21.08.2011 08:38:11

Перший заступник голови партії «Батьківщина» Олександр Турчинов вважає, що опозиція повинна ігнорувати політичні ток-шоу на «Інтері» та «Першому національному». Про це він заявив в ефірі радіо «Свобода».

Політолог Анатолій Бурий вважає, що то є не  демократичний, не цивілізований, не ринковий, ірраціональний, неефективний заклик. Тимошенко як Прем’єр, а Турчинов як глава СБУ, в 2005 році повинні були починати не з боротьби з Фірташем за перенаправлення газу в свої кишені – а з інформаційної безпеки держави. Із створення своїх телеканалів, суспільних телеканалів, із розширення впливу державних телеканалів.

Росія потужно займається інформаційною безпекою і агресивною політикою в сфері інформаційного вторгнення на території сусідніх держав: і в телеефірі, і в радіоефірі, і в друкованих та інтернет ЗМІ, і в книжковому ринку, і в музикальному ринку тощо. А чим займався Турчинов на посаді глави СБУ?

Нагадаємо, що зміна власності телеканалу «Інтер» відбулася саме в час керування Турчиновим СБУ, а Тимошенко – Україною в ранзі Прем’єра. Причому власник телеканалу «Інтер» Плужников помер 22 червня 2005 року.

Комментарии (0)

Добавить комментарий