Що означає комплімент Арбузова Віталію Кличку?

22.04.2013 10:20:16

Перший віце–прем’єр Сергій Арбузов в ефірі каналу ICTV у неділю ввечері заявив, що відсутність Кличка при голосуванні за відставку уряду є ознакою його політичної зрілості.

За його словами, Кличко розуміє, що «брати на себе таку відповідальність, відправляти уряд, коли є криза — це дуже відповідальне рішення». «Потрібно бути дуже сміливою людиною, але зовсім не думати про країну», — заявив пан Арубзов.

Про що це свідчить?

По–перше, про те, що Кличко не дуже сміливий, він злякався відповідальності і втік від голосування за кордон.

Тобто, прямо кажучи, Віталій Кличко — колабораціоніст.

Нагадаю, що колабораціонізм — це співпраця населення або громадян держави з чужою для народу владою на шкоду державі. Звичайно, можна вважати спірним питання щодо чужої влади — але ж сам Віталій Кличко і його партія постійно заявляють саме про те, що нинішня влада є чужою для нашої держави, що її треба негайно змінити — але при наданні такої можливості Віталій чомусь раптом зникає з України.

Разом з колишнім членом Кабінету міністрів при декількох президентах Віктором Пинзеником та іншими своїми однопартійцями. Пинзеника можна зрозуміти — зараз він, мабуть, страждає ностальгією по високих кабінетах, і, можливо, надіється на повернення туди — незалежно від того, чия влада буде в Україні. Тому Пинзеник мудрий — сваритися ні з ким не хоче.

І Віталій Кличко також мудрий?

Другий фактор, який випливає з втечі Кличка від голосування за відставку уряду Азарова, і з факту схвалення цього кроку паном Арбузовим — це те, що дехто з теперішньої влади, мабуть, вже розглядає можливість зайняття Віталієм Кличком президентського трону після Віктора Януковича.

Що з усього цього виходить?

Мабуть, те, що й завжди…