Чи є сьогодні в Україні Рузвельт?

07.03.2012 14:12:51

«У США був такий час, коли мафія фактично зрослась з владою, і коли Рузвельт прийшов до влади, він розумів, що зробити якісь економічні реформи без розриву цього зрощення не можливо. І тоді він сказав: «Мені потрібні сто чесних людей в цій країні і я наведу порядок».

Чи є такий Рузвельт серед нинішніх українських політиків?

Рузвельт активно сприяв розв’язанню іспано-американської війни 1898 року, проводив активний імперіалістичний курс, проголосив політику «великої дубинки» відносно країн Латинської Америки, в 1904 висунув нове тлумачення доктрини Монро

Тобто — людиною Рузвельт був рішучою. Є у нас сьогодні такі політики, які не на словах, а на ділі хоч у чомусь довели свою рішучість? Тільки я не маю на увазі рішучість у пограбунку свого народу — бо таких багато. Рішучість державницька у кого-небудь сьогодні є, підтверджена хоч якимись діями?

Мені скажуть: а як же рішучий Анатолій Гриценко, хоробрий і бойовий Кличко, рішуча і смілива Тимошенко, мужній Тигіпко, бойовий Яценюк, хоробрий Тягнибок?:)

Змушений констатувати, що цих політиків ми всі можемо вже оцінити по їх командах і по тому, як вони ці команди формують. Всі вони страждають одним комплексом — страхом. Заячим страхом внутрішньопартійної конкуренції і комплексом вождя — тобто, щось на зразок Сталіна. Але в Сталіна, окрім страху, була хитрість, мудрість, і була, все таки, і рушучість. А в українських сьогоднішніх «наполеонів» нема майже нічого. Бог дає їм (і Україні) шанси — а вони їх, ці шанси, змарновують. Вони ці шанси використовують тільки для одного — для власного благополуччя, для власних палаців, для власних кишень

Скажуть: спочатку знайдімо сто чесних людей. Але спочатку був Спартак, а потім його армія, спочатку Саакашвілі, а потім — реформи.

Але чи буде у нас свій Рузвельт? Чи діждемося свого Вашінгтона?