УКРОП і «Батьківщина» перемагають на довиборах

19.07.2016 12:55:39

Результати довиборів до Верховної Ради на семи виборчих округах у різних регіонах України переконливо довели, що партія Петра Порошенка втратила довіру людей по всій Україні. Звичайно, результати виборів залежать ще й від того, який саме кандидат представляє ту чи іншу партію – але якщо кандидати від БПП всюди програли, то це ще й свідчення бездарної кадрової роботи керівників БПП. А також свідчення того, що нормальні кандидати не хочуть асоціювати себе з партією Президента.

Можливо, несподіванкою для багатьох стала своєрідна реанімація партії «УКРОП» – два кандидати, висунуті від цієї партії, лідирують на своїх округах. Волонтер Тетяна Ричкова, яка красиво перемогла в Дніпропетроовську на окрузі Бориса Філатова, очевидно, що також буде мати якусь причетність до УКРОПу. Тобто, можна очікувати, що партія УКРОП, яка непогана дебютувала на місцевих виборах 2015 року, скоро може ввійти до списку лідерів політичних симпатій українського електорату – на фоні відсутності якоїсь іншої реальної політичної сили, яка могла би конкурувати з партіями Петра Порошенка і Юлії Тимошенко.

Феноменальний успіх на Волині завідувача кафедри української літератури Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки, заступника голови правління благодійного фонду «Фонд Ігоря Палиці» Констанкевич Ірини Мирославівни є тому яскравим доказом  – 57,31% голосів виборців. Представник «Батьківщини» на її окрузі №23 – 13%, радикальний кандидат – 8, 78%, кандидат від БПП – 4%, кандидат від «Свободи» – 3,35%. Очевидно, що ці цифри показали сьогоднішні рейтинги вказаних партій, точніше, їхніх лідерів.

На окрузі №85 на Івано-Франківщині після підрахунку 96,38% голосів лідирує член партії УКРОП Шевченко Віктор Леонідович, який випереджає рідного брата міністра Насалика, Рогатинського міського голову Сергія Насалика на тисячу голосів – також свідчення того, що УКРОП виходить на політичну арену країни не жартувати.

Два кандидати від «Батьківщини» – Одарченко Юрій Віталійович на Чернігівщині і Богдан Руслан Дмитрович на Херсонщині – проходять в Раду з результами 25 і 22 % відповідно. Хотілося б тут звернути увагу на провальний результат молодого обдарування від «Удару» Єгора Фірсова, який пробував самовисуванцем пройти на Чернігівщині з допомогою Чумака та інших – 4%, 1980 голосів свідчать про безперспективність всяких нових молодіжних політичних проектів. Люди голосують не за проекти.

Дані ЦВК на 12.47 19 липня: