В Киеве проходит уникальная фотовыставка

09.12.2014 00:19:17

С 1 по 31 декабря в киевском Доме актера по улице Ярославов Вал, 7, в Киеве проходит предновогодняя фотовыставка «Чарівна палітра».

Це унікальний екологічний фотопроект «Чарівна палітра», де вперше в Україні люди-моделі постають в образах зникаючих птахів, креативно створених стилістами. Захист нашого середовища проживання вже давно є нагальною проблемою людства, особливо у теперішні непрості воєнні часи, коли повернення до природи може стати тією ниточкою, яка дозволить нам зберегти свою людяність. Саме зараз, коли рвуться снаряди, коли гинуть люди, коли ворог нищить цілі регіони, ми повинні пам’ятати, за що саме ми воюємо – за свою державу, за свою землю, за своїх людей, за свою природу.

Першим публічним заходом цього проекту стане передноворічна фотовиставка. Вона дозволить ще раз звернути увагу на філософію взаємовідносин людини і природи, на унікальність тваринного світу, показати зникаючі види птахів і місця їх проживання, продемонструвати неповторну красу природи так, як це бачать фотографи, провести паралелі між тваринним світом і людьми і ще раз нагадати про те, наскільки крихкий наш світ, і як бережно до нього треба ставитися. У цей депресивний час ця виставка буде іскрою радості, що нагадає людям про те, чого ми всі прагнемо, – миру, спокою, щастя, єднання з природою у вільній, як птах, країні.

Передноворічна фотовиставка «Чарівна палітра» проходить з 1 по 31 грудня 2014 року в Києві, в історичному Будинку актора, пам’ятнику архітектури, за адресою: вул. Ярославів Вал, 7. Можливість провести її саме тут – це велика удача для організаторів, оскільки побачити її зможе більше 300 осіб на день, враховуючи відвідувачів інших заходів закладу.

На виставці будуть представлені роботи двох фотохудожників – Євгена Ковтонюка та Іви Морган.

Іва Морган – еколог за освітою, пристрасно захоплена фотографією. Саме у неї народилася ідея поєднати екологію з фотографією в такому цікавому фотопроекті, де представлено 14 моделей в образі червонокнижних птахів України. Кожна модель зображена в образі птаха, що дозволяє провести паралелі між зовнішністю, рухами тіла, мімікою пернатих і людей. Над кожним типажем працювала команда професіоналів: фотохудожник, стиліст і візажист.

Євген Ковтонюк – надзвичайно цікава, багатогранна особистість, фотограф, мандрівник, есперантист. Фотографія – це його пристрасть протягом всього життя. Відвідавши більш ніж 100 країн світу, звідусіль він привозив фотовраження, які неодноразово виставлялися в Києві, Нью-Йорку, Баку, Женеві (у Палаці націй на запрошення ООН) і зберігаються у Британській бібліотеці (Лондон), Палаці націй ООН (Женева), Музеї мистецтв Метрополітен (Нью-Йорк), Інституті фотографії (Ніцца) і Музеї фотографії (Марсель).