Два випускники «Медіа Майстерні» приєдналися до колективу каналу «Україна»

05.03.2017 15:45:35

Закінчився другий курс «Медіа Майстерні», який стартував 30 січня. Після тритижневого навчання 12 студентам було вручено дипломи про успішне проходження курсу, а двом кращим випускникам запропонували роботу в інформаційному департаменті каналу «Україна».

Усі учні пройшли серію теоретичних занять та майстер-класів від експертів і ведучих каналу – Олексія Суханова, Олега Панюти, Анни Панової. Студенти освоїли практичні навички: брали участь у виїзних зйомках, працювали в «польових умовах», самостійно готували сюжети до ефірів топових проектів каналу – «Сьогодні» та «Ранок з Україною», а також повністю поринули в живу атмосферу телебачення.

«Бажаю кожному випускникові динамічного та успішного розвитку подальшої кар’єри, - прокоментувала директор ТРК «Україна» Вікторія Корогод. - Журналістика – це складна і непроста професія, але всі наші студенти амбітні й талановиті, тому я вірю, що вони досягнуть висот і відзначаться як у журналістиці, так і в історії українського телебачення в цілому. Точно знаю, що мої колеги зробили все можливе, аби дати старт для вашої кар’єри. Вони поділилися своїми знаннями, досвідом, секретами, а головне – любов’ю до професії. Обов’язково скористайтеся цим!».

Нагадаємо, «Медіа Майстерня» – перша безкоштовна медіа-школа в Україні, створена для підтримки і розвитку професійних навичок співробітників медіа-галузі, а також для навчання студентів і випускників ВНЗ, які мріють пов’язати своє життя з телебаченням.

«Сподіваюся, нам вдалося зробити все, щоб учасники «Медіа Майстерні» провели ці три тижні пізнавально, цікаво й корисно. Студенти разом зі своїми наставниками пробували себе у двох проектах. Ці проекти абсолютно різні за своїм жанром, характером, наповненням, але сподіваюся, що і в «Ранку з Україною», і в «Сьогодні» учням було дуже цікаво. Дякую усім учасникам нашого проекту, котрі ділилися своєю енергією, знаннями, новими ідеями», прокоментувала Ірина Воронова, директор із персоналу каналу «Україна».

Під час церемонії закриття 12 випускників «Медіа Майстерні» ділилися своїми емоціями, планами на майбутнє і висловлювали подяку команді каналу «Україна»:

«Із соцмереж я дізнався про набір студентів у «Медіа Майстерню». Виконавши тестове завдання, я зробив перший крок назустріч своїй мрії, яка поступово перетворювалася в реальність. Під час інтенсивного навчання і практики я спостерігав за командою професіоналів каналу «Україна», спробував себе в якості журналіста, після чого навіть ні на хвилину не хотів думати про те, що можу не продовжити шлях разом із людьми, із котрими вдалося попрацювати в рамках «Медіа Майстерні». Зараз я налаштовую себе тільки на те, щоб удосконалюватися у професійному плані, виправдати довіру і зробити так, щоби подальші очікування повністю виправдалися», - поділився Артур Свинаренко, випускник другого курсу «Медіа Майстерні», котрий приєднався до команди каналу «Україна».

Довідка про телеканал «Україна»

«Україна» — один з провідних національних телеканалів країни. За підсумками 2016 р. посідає 1 місце в рейтингу загальнонаціональних каналів, з часткою 11,63%, рейтингом 2,05% за аудиторією старше 18 років, вибірка «50 тис.+». Дані дослідження телеаудиторії належать Індустріальному Телевізійному Комітету (ІТК ), надані каналом «Україна» за показниками rat%, shr%. Детальніше — в глосарії ІТК: http://tampanel.com.ua/ru/about/pravila-oprilyudnennya-danix/

Загальне покриття телеканалу «Україна» на початок 2016 становить 93,4% всіх домогосподарств України. Передача сигналу здійснюється за допомогою аналогової передавальної мережі, кабельних мереж, мережі цифрового мовлення Т2 і через супутник. В ефірі інформаційне, пізнавальне, розважальне, художнє і спортивне мовлення. Активно розвивається виробництво власних телепрограм, фільмів і серіалів. Канал «Україна» входить до ТОВ «Медіа Група Україна» (об’єднує також молодіжний телеканал «НЛО TV», тематичні канали «Футбол 1»/«Футбол 2», тематичний канал Індиго TV, «Регіональну Медіа Групу», сейлз-хаус «Медіапартнерство», компанію «Діджитал Скрінз »(oll.tv), продакшн-компанії «Теле Про», Front Cinema та «Допоможемо ТВ», а також холдинг «Сьогодні Мультімедіа»). http://kanalukraina.tv