Окупаційна влада т.зв. “ДНР” планує закривати сільські школи

07.07.2020 21:30:51

Російська Федерація зменшила фінансування програм соціальної сфери у т.зв. “ДНР”, тому маріонеткова влада вказаного псевдодержавного утворення, під виглядом “оптимізації”, планує ліквідувати низку об’єктів соціальної та освітньої сфери, серед яких сільські школи і дитячі садки, а їх співробітників звільнити.

На початку липня п.р. “глава ДНР” Д. Пушилін підписав “указ”, в якому вимагає від “глав адміністрацій районів Донецької народної республіки” визначитись із сільскими школами та дитсадками, що “економічно не вигідні та фінансово затратні для республіки” та надати пропозиції для їх закриття. При цьому, ватажок т.зв. “ДНР” дав вказівку прискорити вирішення цього питання, бо економічна ситуація у “республіці” надзвичайно важка.

Вже 6 липня так званий “глава Амвросіївської адміністрації ДНР” І.Лизов видав розпорядження про ліквідацію дитсадків “Зелений”, “Успенка” та “Білоярівка”. Крім того, окупанти планують закрити наступні школи: “Новоіванівська”, “Металистівська школа ім. М.Островського”, “Многопільська”, “Великомішківська”.

Дії окупнтів викликають обурення місцевих мешканців, які розуміють, що тількі у вільній Україні будуть захищатись іх конституційні права та свободи.