В Мукачеві також вирішили послабити карантин?

02.05.2020 13:08:41

У день трудящих 1 травня Мукачівською міською радою на чолі з Андрієм Балогою всупереч вимогам постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 р. № 211, прийнято рішення з 4 травня п.р. послабити карантинні заходи та дозволити відновити роботу торгівельних центрів за умов використання відвідувачами засобів захисту – респіраторів, або захисних масок; забезпечення персоналу засобами захисту та рукавицями; проведення дезінфекцій всіх приміщень кожні 2 години та перебування в приміщенні не більше одного відвідувача на 10 кв. метрів; дотримання дистанції між відвідувачами не менше 1,5 метрів; наявності дезінфекторів на вході.

Також міські депутати дозволили відвідувати парки та сквери з “дотриманням соціальної дистанції та протиепідемічних заходів”.

Таке рішення підкріплено відповідним “висновком” комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Мукачівської міської ради.

І чомусь це рішення не викликає жвавої реакції правоохоронців і Офісу Президента. Пан Аваков не починає кримінальні провадження за порушення карантину, як в такій же ситуації по м.Черкаси і Черкаському міському голові. Можливо, тому що потужний Віктор Іванович Балога, батько мера Мукачева, допомагав в Закарпатті обиратись слугам народу, а сваритись з Банковою не входить в плани Арсена Борисовича. Мовчить місцеве СБУ, можливо тому що в його керівництві досі працює рідний брат скандального колишнього голови Управління державної охорони часів Порошенка Володимир Гелетей, він же, о чудо, тесть Мукачівського мера. Щось треба ще розказувати про кумівство у владі?

Джерело: Сайт Enigma.ua