Російський сенатор виказав підтримку т.зв. «ДНР» у цинічній формі

17.04.2020 10:36:00
Зустріч “без масок”

Окупаційна влада т.зв. «ДНР» продовжує ігнорувати поширення COVID-19 на окупованій території Донеччині і звітує своїм російським кураторам, що «ситуація перебуває під контролем».

14 квітня п.р. тимчасово окуповане Російською Федерацією м. Донецьк незаконно відвідав російський сенатор Сергій Мамедов, який ігноруючи вимоги протиепідеміологічної безпеки, зустрівся з т.зв. «главою ДНР» Денисом Пушиліним. В якості «допомоги народу Донбасу від РФ» іноземець привіз мізерну кількість засобів індивідуального захисту.

За результатами зустрічі, мас-медіа т.зв. «ДНР» отримали вказівку поширити інформацію, що «в ДНР мінімальна кількість хворих на COVID-19, влада ДНР контролює ситуацію, а Росія допоможе їм стримувати поширення вірусу».
Разом з тим, співробітники медичних установ Донеччини відзначають, що на непідконтрольній території продовжує зростати кількість хворих з ознаками вірусних інфекцій, населення не забезпечене захисними масками, а у лікарнях не вистачає вільних місць та обладнання для діагностики COVID-19.

При цьому, пункти перетину кордону між т.зв. «ДНР» та Російською Федерацією залишаються закритими, бо представники РФ панічно бояться появи у своїй країні потоку інфікованих людей. Таким чином, російські окупанти заточили як мирних мешканців Донеччини, так і бойовиків т.зв. «ДНР» у резервацію. 

Крім того, за інсайдерською інформацією з Московської патріархії, патріарх КИРИЛО схиляє керівництво УПЦ провести на Великдень святкові богослужіння без віруючих, щоб в майбутньому уникнути звинувачень з боку держави в поширенні епідемії. Але митрополит Онуфрій, в черговий раз відмовляється виконати настанови свого керівника, вважаючи і зараз, що «Божий дух захищає від коронавірусу», а вказівки світської влади для нього нічого не значать.