Терористи т.зв. «ДНР» приховують розгортання пандемії на окупованій території

30.03.2020 09:59:34

В даний час за вказівкою керівництва т.зв. «ДНР» на тимчасово окупованій частині Донецької області приховується реальний стан епідеміологічної ситуації, а з позицій фейкових мас-медіа т.зв. «ДНР/ЛНР» поширюється інформація про епідемію COVID-19 в Україні. При цьому, станом на кінець березня 2020 року на окупованій частині Донеччини фіксується значна кількість хворих з ознаками вірусних інфекцій, у діючих лікарнях нема вільних місць та ліків для діагностики і лікування COVID-19.

За вказівкою російських кураторів 24 березня п. р. у Донецьку так званою «міністром охорони здоров’я ДНР» Ольгою Долгошапко проведена селекторна нарада з керівниками медичних закладів, підпорядкованих незаконному «Міністерству охорони здоров’я ДНР», де вона дала вказівку поширювати інформацію, що «В ДНР нема хворих на короновірус!».  Людей, які будуть звертатися із симптомами вказаного захворювання наказано реєструвати під іншими хворобами.

Водночас, починаючи з 25 березня п. р. Російська Федерація перекрила пункти перетину з тимчасово окупованою територією України, а бойовики т.зв. «ДНР» не випускають людей через контрольовані пункти пропуску і таким чином мирне населення окупованих територій фактично опинилося у резервації, без доступу до якісної медичної допомоги.